DRUK

Друкарня є партнером DRUK.ua — першої української системи автоматизації та діджиталізації друкарень. Сучасні IT-рішення дозволяють об'єднувати безліч компаній під одним зручним інтерфейсом. Замовлення поліграфії стає зрозумілішим для покупця і оптимізованим для друкарні-партнера.

З DRUK.ua друкарня отримує:

Окрім спрощення робочого місця менеджера, з'являються повністю оброблені стандартні замовлення без участі людини
Технологічні карти продукції, які роблять виробничий процес стандартизованим і прозорим
Автоматизацію розрахунку вартості будь-якого замовлення, що займає лише частку секунди замість 10-15 хвилин, а то й кількох годин роботи персоналу


 У підсумку — підвищення ефективності організаційних і виробничих процесів, замовлення поліграфії стає швидким і сучасним!

Наша місія — зробити друк в один клік реальністю, вирішивши наболілі проблеми в галузі друкарень!

 

Переваги системи можна побачити вже з перших днів після впровадження:

Повна стандартизація за допомогою технологічних карт та CRM заощаджує масу часу та ресурсів. Раніше за розрахунок ціни, перевірку макетів, контроль запасів та аналіз завантаженості виробництва відповідали одразу декілька співробітників. Тепер натомість це може робити наша система.

Автоматизація обліку замовлень відкриває безліч можливостей для контролю та управління вхідних заявок, а також для подальшої аналітики.

Спрощення робочого місця працівників мінімізує час навчання. Інтерфейс та функціонал робочого простору нашої системи можна налаштовувати під ролі працівників друкарні.

Система управління ресурсами може вимірювати ступінь завантаженості друкарні та стежить за залишками матеріалів на складах.

Ваш особистий сайт на нашому движку з повною оптимізацією під пошукові системи генеруватиме безперервний органічний трафік.

Широкі можливості інтеграції з безліччю систем обліку та транспортних компаній.

Команда digital-маркетологів допоможе швидко вийти на будь-який online-ринок.

Це далеко не всі можливості, які надає DRUK.ua. Для отримання детальної інформації напишіть на пошту partner@druk.ua. Ви також можете завантажити нашу презентацію і дізнатися про сервіс ще більше.

Хочете стати партнером і підключитися до системи? Заповніть форму заявки на сторінці partners.druk.ua.